Állatsimogatóval, pónilovaglással és nyuszibérléssel várta az ünnepek előtt az embereket a Győr Plaza. Az intézmény a Székesfehérvári bevásárlóközpont mintájára indította el a nyuszibérlést, ami sikeresnek mondható, mivel a csaknem 100 nyuszi gazdára is talált. Azok, akik nem szeretnék megtartani az állatokat keddtől, visszavihetik őket.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – A bajnok Győr mindkét kapusával hosszabbított
A bajnoki címvédő Győr labdarúgócsapata mindkét kapusa lejáró szerződését meghosszabbította egy évvel. A klub honlapjának beszámolója szerint a tavaly nyáron igazolt Megyeri Balázs és a...






