A zászlós szakasz bevonulásával és a himnusszal kezdődött az esemény. A megnyitó után Bozsóki Attila mérnök alezredes ünnepi beszédén megemlékezett Buda vár ostromáról és visszafoglalásáról. Az állományülésen elismeréseket is átadtak. Kovács Ferenc, mérnökezredes ezeket a díjakat nyújtotta át a rakétaezred néhány tagjának és Dr. Szakács Imre a Megyei Védelmi Bizottság elnöke arany fokozatú elismerést kapott kiemelkedő munkájáért.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






