Közvetlenül a termelőtől is vásárolhattak magyar almát Győrben. Az akciót azért kezdeményezték, mert idén rekord mennyiségű gyümölcs termett, ráadásul az orosz piac embargója miatt még több alma maradt itthon. Az első hetek tapasztalatai kedvezőek, hiszen így az olcsó és finom magyar gyümölcs iránt nagy volt az érdeklődés.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Franciaország magabiztos győzelemmel jutott tovább a vb-n
A címvédő ezüstérmes franciák 4–1-re legyőzték Norvégiát a világbajnokság csoportkörének zárófordulójában. A sikerrel első helyen jutottak tovább, míg a norvégok másodikként léptek tovább a...






