A Győr-Szol Zrt. értesíti a közlekedőket, hogy az E-ON áramszolgáltató munkálatai miatt a Dunakapu téri mélygarázsban 2015. november 13-án, pénteken reggel 7:30 órától 12:30 óráig áramszünet lesz. A mélygarázs ezen időszakban nem üzemel. Az üzemeltető kéri a mélygarázst használókat, hogy a létesítményt járművel és gyalogosan legkésőbb november 13-án reggel 7:20 óráig elhagyni szíveskedjenek!
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






