Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A tegnapi(szept.29.) közgyűlés elején adta át Borkai Zsolt a 2011-es Városrész Szolgálatáért díjak közül az Adyváros Szolgálatáért díjat Csengeri Máriának, a Móra Ferenc Általános és Középiskola igazgatójának. Az iskolaigazgató a városrész közösségi életének és értékeinek gyarapításáért, valamint kiemelkedő pedagógiai és intézményvezetői munkája elismeréseként vehette át a díjat. A kitüntetettnek a városrész képviselője, Radnóti Ákos is gratulált. A polgármester elismerésben részesítette dr. Vámos Klára gyermekorvost is, aki a közelmúltban vonult nyugdíjba. Dr. Vámos Klára asszony 1971-ben került a győri kórház gyermekosztályára, majd 1978-tól nyugdíjazásáig, 33 éven keresztül látta el Bácsán a házi gyermekorvosi feladatokat.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






