Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Az Együtt Győrszemeréért Alapítvány egy főt vett fel napi nyolc órára az intézménybe, amely a tervek szerint a hétvégén is nyitva tart majd. Internet elérhetőség is van a házban, öt géppel. A szolgáltatások körét a lakosság igényeinek felmérésével szeretnék bővíteni.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






