Atomenergiáról ? mindenkinek címmel tartottak konferenciát a győri Széchenyi István Egyetemen. A konferenciasorozatot 2005-ben kezdték. Ez idáig több mint négyezer résztvevője volt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






