Beváltotta a hozzá fűzött reményeket a 83-as főút és az M1-es autópálya találkozásánál épült két turbókörforgalom. Erről számolt be Híradónknak Kara Ákos, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára, a térség országgyűlési képviselője. Beszélt arról is, pár héten belül folytatódik az építkezés, így ismét szükség lesz a közlekedők türelmére.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Összeállt a program: háromnapos jubileumi rockfesztivál várja a közönséget Sitkén
Augusztus 20. és 22. között immár 38. alkalommal rendezik meg a Sitkei Rockfesztivált a festői környezetben található sitkei Kálvária-kápolnánál. A háromnapos jubileumi rendezvény idén...





