Tomori Zsuzsanna a szerződésbontást, a vezetőedző és közötte kölcsönösen megromlott viszonnyal magyarázta. A játékos megköszönte a Győri ETO Kézilabda Clubnak az elmúlt években számára biztosított lehetőségeket, és a továbbiakban jó eredményeket kívánt a csapatnak. A felek egyébként nem zárták ki annak lehetőségét, hogy a későbbiekben újra együtt dolgozzanak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Gázpalackok robbantak, és kettéhasadt egy fa Győrben
A múlt héten is sok volt a baleset, a tűz, két gázpalack felrobbant egy hétvégi házban, egy akácfa is kettéhasadt az egyik győri játszótéren,...






