Győrben tartották meg először a Magyar Export Napját. Az országos körútra induló rendezvénysorozat célja, hogy a vállalkozások képviselőit tájékoztassák a külpiacra jutás lehetőségeiről. Urbán Zoltán, az EXIM vezérigazgatója elmondta, a pénzintézet kiemelt feladatának tekinti a magyar cégek export piacra segítését.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és...
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között. A...






