A 3 és fél hektáros területet 200 millió forintért vásárolja meg az önkormányzat, az erről szóló szerződést várhatóan még ebben a hónapban aláírják. Hogy pontosan mi lesz az épület sorsa, azt egyelőre nem lehet tudni, de várhatóan az ingatlan több részét le kell majd bontani a rossz állapota miatt, a hasznosítás pedig a pályázati lehetőségektől is függ majd. Ugyanakkor a település polgármestere hangsúlyozta, nem tervezik tovább értékesíteni az épületet. Az egykori húsgyárban négy éve állították le véglegesen a termelést.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Sander Van Praet az ETO FC sportigazgatója
Sander Van Praet személyében 40 éves belga szakember foglalja el a klub sportigazgatói pozícióját. A tapasztalt futballvezető az európai és a közel-keleti kultúrából is hoz...






