Önkormányzatbarát közigazgatást építene ki az MSZP-Párbeszéd. Erről Karácsony Gergely, a szövetség miniszterelnök-jelöltje beszélt Győrben annak kapcsán, hogy egyes sajtóhírek szerint a Fidesz 2019-től megszüntetné a helyhatóságokat az ötezer fő alatti településeken. A politikus kifejtette, meg kell erősíteni a helyi közösségeket és támogatni kell a helyi gazdaságot: ehhez vissza kell adni a földeket, és az adórendszer megváltoztatására is szükség van.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Négy egyetem lesz az 50. EFOTT házigazdája – a Széchenyi...
Négy felsőoktatási intézmény - a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE), az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE), a Pannon Egyetem és a Széchenyi István Egyetem - lesz...






