Önkormányzatbarát közigazgatást építene ki az MSZP-Párbeszéd. Erről Karácsony Gergely, a szövetség miniszterelnök-jelöltje beszélt Győrben annak kapcsán, hogy egyes sajtóhírek szerint a Fidesz 2019-től megszüntetné a helyhatóságokat az ötezer fő alatti településeken. A politikus kifejtette, meg kell erősíteni a helyi közösségeket és támogatni kell a helyi gazdaságot: ehhez vissza kell adni a földeket, és az adórendszer megváltoztatására is szükség van.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nem sikerült a Bajnokok Ligájában a továbbjutás: ETO FC – Vikingur:...
Összesítésben az izlandi csapat egy góllal jobb volt a a két mérkőzéses párharcban. A győri csapat a Konferencia Ligában folytathatja. (Fotó: Facebook/ETO FC)






