Szeptemberben újra jótékonysági kerékpártúra várja a fiatalokat. Az esemény célja a szociális intézmények támogatása mellett, hogy felhívja a figyelmet a fogyatékkal élő emberekre. Tavaly 30 iskolából mintegy 500 fiatal pattant biciklire, ezzel pedig rekordot döntöttek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői
Több száz fiatal érkezett a világ egyik legjelentősebb robotépítési és programozási versenyének nemzeti döntőjére Győrbe. A Széchenyi István Egyetem ad otthon a kétnapos eseménynek,...






