Utolsó BL középdöntőmérkőzésére készül a Győri AUDI ETO KC. A női kézilabda csapat hétközben 17 góllal múlta felül a magyar bajnokságban a békéscsabaiakat, így győzelemmel hangolt a soron következő, de már tét nélküli bajnokok ligája küzdelemre. A győriek magabiztosan nyerték meg a csoportot. A román bajnok Valcea elleni mérkőzést szombaton 16 órakor játszák, az AUDI Arénában.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Egy hónap múlva indul a 35. Művészetek Völgye
Július 24. és augusztus 2. között immár 35. alkalommal várja a látogatókat Magyarország legnagyobb összművészeti fesztiválja, a Művészetek Völgye. A Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend...





