Fölényes győzelmet aratott a Gyimrót II. a labdarúgó Megyei I. osztályban. A Rajka csapatát 8-0-ra múlta felül a bajnokság utolsó előtti fordulójában. A magabiztos győzelemnek köszönhetően a hazaiak így hatpontos előnyre tettek szert a Lipóttal szemben. Ezzel eldőlt, hogy a Gyirmót II bajnokként zárja a 2015/16-os idényt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ködkamrán, fényszennyezésmérőn dolgoznak tehetséges fiatalok
Mesterségesintelligencia-alapú ködkamra, elektromágneses golyógyorsító eszköz, valamint fényszennyezésmérő műszer fejlesztését is célozták azoknak a diákoknak a projektjei, akik részt vettek a Mobilis Interaktív Élményközpont Széchenyi István...






