Rangadót játszottak a hétvégén a labdarúgó NB II-ben, a listavezető Mezőkövesd együttesét fogadta a Gyirmót. Mindkét együttes remek formában várta az összecsapást, és a többi eredmény ismeretében reálisnak tűnt, hogy aki nyerni tud, az lesz valószínű az őszi bajnok.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






