Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Baleset történt ma reggel Győrben. A Szent István út és az Aradi út kereszteződésében két személyautó ütközött, de személyi sérülés szerencsére nem történt. A közútkezelő ügyeletesétől megtudtuk, jelenleg egy sávon haladhat a forgalom.
NEKED AJÁNLJUK
A nyári hőségben is kiemelt figyelmet fordít dolgozói védelmére a GYHG
A nyári időszakban a győri GYHG kiemelt figyelmet fordít a szabadban dolgozó munkatársak egészségének és biztonságának megóvására. A hulladékgazdálkodási feladatok jelentős része a szabad...






