Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Baleset történt csütörtökön (szept.29.) késő délután a 85-ös főúton, a fertőhomoki leágazónál. Egy személykocsi és egy furgon ütközött össze, egyikük lángba borult. A jármű a kukoricatáblában állt meg, és felgyújtotta a termést. Egy ember életveszélyes, egy pedig súlyos sérüléseket szenvedett. A helyszínre érkező tűzoltók azonban perceken belül megfékezték a lángokat.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...







