Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Bankkártya tolvajt keres a Győri Rendőrkapitányság. Egy nő Győr egyik gyorséttermében egy nyitott női táskából emelte el a tulajdonos pénztárcáját, bankkártyájával és személyes irataival együtt. A nő a lopott kártyát felhasználva, a sértett számlájáról mintegy százezer forintot vett le. Az esetet a pénzintézet biztonsági kamerája rögzítette. A rendőrség kéri, hogy aki bármilyen információval rendelkezik a képen látható elkövetőről, jelentkezzen személyesen a Zrínyi utcai kapitányságon, vagy telefonon a 107-es ill. 112-es ügyeleti számok valamelyikén.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






