Pintér Sándor, belügyminiszter március 31. hatállyal megszüntette Dr. Bánhalmi Zsolt r. ezredes, rendőrségi főtanácsos rendőr-főkapitányi megbízását, és ezzel egyidejűleg április elselyei hatállyal Győr-Moson-Sopron megye rendőr-főkapitányának Csizmadia Gábor r. dandártábornok, rendőrségi főtanácsost nevezte ki. Dr. Bánhalmi Zsolt r. ezredest megbízása alatt végzett kimagasló szakmai munkája elismeréséül az országos rendőr-főkapitány dicséretben és tárgyjutalomban részesítette.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe
Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére, amely június 30-án, kedden éjfélig lesz érvényben. Addig, június...






