A lakossági fórumot Kosár Tibor ügyvezető igazgató tartja a Flesch Központ LISZI irodájában. Szeretettel várnak minden érdeklődőt, hisz ez a téma minden városlakót több szempontból is érint, akik kérdéseket is tehetnek fel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az ELTE támogatja a kutatóközpontok kiválását
Lezárult az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az a véleménynyilvánító szavazás, amely a 2025-ben az intézményhez került négy kutatóközpont jövőjéről szólt. A voksolás eredménye alapján a...






