Fegyveres rablás elkövetőjét keresi a megyei rendőrkapitányság. Július 29-én 21:30-kor egy símaszkos férfi ment be a győri Bán Aladár úti benzinkútra, ahol fegyverrel a kezében a bevételt követelte az egyik alkalmazottól. Közel 300 ezer forintot sikerült zsákmányolnia, majd gyalog elmenekült. A rendőrség kéri, akinek bármilyen információja van az esettel kapcsolatban, tegyen bejelentést az 520-012 telefonszámon, vagy a 107 ügyeleti számon.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nébih: hétfőn kezdődik a nyári szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés
A vizsgálatok kiemelten érintik a közkedvelt nyári élelmiszereket, különösen a grill- és sütőkolbászokat, pácolt húsokat, valamint a jégkrémeket, fagylaltokat előállító létesítményeket. Ezekben az üzemekben...






