A GYŐR-SZOL Zrt. augusztus végéig garantálta a biztonságos fürdőzés feltételeit. A vízminőség romlása miatt az Aranypart II. -n már augusztus 27-étől tilos volt a fürdés, és szeptember 1-jétől az Aranypart I. is bezár. A szervezet munkatársai a vízmélységet és a fürdési helyet jelző bójákat, az életmentő csónakokat és más eszközöket raktárba szállították, a fürdőházakat pedig lezárták.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...






