A teherautó csomagteréből 20 kerékpár került elő. Az egyik férfi azt mondta a rendőröknek, hogy a bicikliket 2.500 euróért vették török vendégmunkásoktól, és tudomásuk szerint Hollandiából származnak. Hamar kiderült, hogy a kétkerekűeket a környékről lopták, mivel a jármű első ülése alól erővágók kerültek elő, a kisbusztól távolabb pedig „frissen” levágott lakatok és kerékpár zárak hevertek. A rendőrök a kerékpárokat és a bűncselekményhez használt eszközöket lefoglalták. A két férfi ellen orgazdaság megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






