A csornai labdarúgó csapat felkészülése jól sikerült, egyik tavalyi riválisukat, a Fertőszentmiklóst például simán 6-0-ra legyőzték. A tavalyi megyei első osztály megnyerése után a klub elnöke Családi János a kisalföld.hu-n olvasható interjúban elmondta, hogy bizakodó az NBIII-as jó szereplésben. Leal Viktor a DAC-ból, valamint Bognár Dániel Petőházáról érkezik az együtteshez. A klub a Magyar Kupában is megmutathatja mire képes, habár nagy falatnak ígérkezik az élvonalat erősítő Diósgyőr az első fordulóban. A bajnokságban pedig az ETO ellen kezdenek majd.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Sander Van Praet az ETO FC sportigazgatója
Sander Van Praet személyében 40 éves belga szakember foglalja el a klub sportigazgatói pozícióját. A tapasztalt futballvezető az európai és a közel-keleti kultúrából is hoz...






