Győrben az Audi ETO KC és a Vipers Kristiansand BL mérkőzés előtt a fiatalon elhunyt Karl Erik Böhn-re emlékeznek. A rendkívül empatikus szakember utolsó nyilatkozatai egyikében azt mondta: Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetőségem volt ezt a gyönyörű országot, Magyarországot képviselni. A magyar női kézilabda válogatott korábbi norvég szövetségi kapitánya 2014. február 2-án hosszú betegség után elhunyt. Halálának évfordulója alkalmából a találkozó előtt, a szurkolókkal együtt megemlékezést tartanak az Audi Arénéban a 48 évesen elhunyt edző domborműve előtt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






