Tata és a környékének borait kóstolhatták meg azok, akik a hétvégén ellátogattak a pezsgőgyári bormustrára. Természetesen a közel 250 éves épületet is bebarangolhatták az érdeklődök, akik az idei mustrára is szép számmal gyűltek össze.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Újabb szakmai mérföldkő a győri gyermekellátásban
„Büszkék vagyunk arra, hogy intézményünk szakdolgozói folyamatosan bővítik tudásukat a gyermekek minél magasabb színvonalú ellátása érdekében” – olvasható a Petz-kórház közleményében. Ebből kiderül, hogy május...






