Újabb szakasszal bővült a Fertő-Hanság Nemzeti Park kerékpárút-hálózata – áll a Nyugat-Magyarországi Fejlesztési Ügynökség keddi közleményében. A program 371 millió forintos költségéből 315 milliót az Új Széchenyi Terv pályázatából fedeztek; az út az EuroVelo hálózat 13-as számú, Vasfüggöny kerékpárútjának része. A most elkészült hat kilométeres szakasz mellett további 18 kilométernyit tábláztak ki, valamint nyolc pihenőhelyet alakítottak ki. A beruházással megteremtődik a Hanság és az Alpokalja közötti kerékpáros kapcsolat; ennek legfőbb célja egy komplex turisztikai rendszer kiépítése
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






