Tatabányán átadták a Graboplast új gyárát, ahol új technológiával előállított, különleges padlóburkolatok készülnek. A beruházás része annak a 2017-ig megvalósuló, mintegy 9 milliárd forintos programnak, amelyet az állam 3 milliárd forinttal támogat. Orbán Viktor, miniszterelnök az avatón utalt arra, fontos, hogy a kormány segítse a Graboplasthoz hasonló, első sorban külpiacra támaszkodó cégeket, mert a sikerhez az exporton keresztül vezet az út.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.04.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás – közölte a Sándor-palota.
Pénteken ismét...






