Először látogatott el Győrbe Nagy-Britannia magyarországi nagykövete. A látogatása célja az volt, hogy közelebbről megismerje a város ipari tevékenységét. A nagykövet azt szeretné, ha a két ország együttműködne a jövőben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






