Újabb két játékos iratkozott fel az amúgy is népes sérültlistára a Győri Audi ETO csapatában. Bognár-Bódi Bernadett szerdára belázasodott, míg Macarena Aguilart kisebb sérülése miatt volt kénytelen pihentetni Ambros Martin. A csapat meglehetősen szokatlan összeállításban játszott, de így is sikerült nyerni a Dunaújvárosi Kohász ellen.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Így érezzük a forint látványos erősödését
Az elmúlt két hónap egyik legfontosabb gazdasági folyamata a forint látványos erősödése volt. A változás az ingatlanpiacra és a befektetésekre is hatással van. Kevesebb...






