Közlekedési bűncselekményként vizsgálják tovább annak a lánynak az ügyét, aki 2010-ben kiesett a vonatból és meghalt a győri vasútállomáson. Eddig a rendőrség baleset miatt nyomozott, ezért az ügyvéd panaszt tett az ügyészségen, amit el is fogadtak, így kiemelt ügyészi felügyelet mellet vizsgálják tovább a történteket. A lány édesanyja azt szeretné, ha végre kimondanák, hogy ki a felelős.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Négy egyetem lesz az 50. EFOTT házigazdája – a Széchenyi...
Négy felsőoktatási intézmény - a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE), az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE), a Pannon Egyetem és a Széchenyi István Egyetem - lesz...






