Mintegy 116 gramm kifejlett növényt foglaltak le a nőnél, aki elmondta, hogy a vadkendert saját fogyasztásra kezdte el termeszteni, mivel magánéleti válságban volt. Az asszony ellen csekély mennyiségre elkövetett kábítószerrel visszaélés vétségének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a Győri Rendőrkapitányság a napokban befejezte és az ügy iratait vádemelési javaslattal megküldte a Győri Járási Ügyészségnek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői
Több száz fiatal érkezett a világ egyik legjelentősebb robotépítési és programozási versenyének nemzeti döntőjére Győrbe. A Széchenyi István Egyetem ad otthon a kétnapos eseménynek,...







