Egy idegenbeli vereség után hazai környezetben a francia Nantes ellen folytatta a női kosárlabda Európa Kupát a CMB Cargo-UNI Győr. A győriek a hétvégén a hazai rivális Sopront győzték le, így önbizalommal telve várhatták a találkozót.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






