A város legtöbb adót befizető vállalkozásait köszöntötték Mosonmagyaróváron. Árvay István polgármester a 20. Virilista Esten elmondta, 2016-ban csaknem 3 milliárd forint volt a város iparűzési adóból származó bevétele, amely csaknem tízszerese a húsz évvel ezelőttinek. Elismerést kaptak azok a cégek is, akik a legnagyobb összeggel járultak hozzá a városi sportcsarnok megépítéséhez.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






