A mai napig úgy gondolom, hogy az egyik legjobb döntésem az volt, amikor csatlakoztam az Oxygen Media csapatához. Itt nem csak akkor figyelnek rám, ha bekapcsolják a rádiót, műsorvezetőként ugyanis 2015 óta dolgozom a cégnél. Azóta lett egy férjem, két kislányom és egy kutyám. Szóval, hogy még véletlenül se unatkozzak, idén tollat ragadtam a mikrofon mellé. Ha valaki éveken keresztül rádiózik, akkor tudja csak igazán értékelni azt, ha néha csendben is dolgozhat. A MizuMiskolc magazin rovatának szerkesztőjeként végre egy árva hang nélkül is szétkürtölhetem a mondandóm.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2025.05.12.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Szerdán délután érkezik Győrbe a 100 éves TÚR DÖ ONGRI országúti kerékpárverseny mezőnye.
Enyhített a ragadós száj- és körömfájás...