Velünk élő másság címmel indított programsorozatot a Norvég Civil Alap támogatásával a győri Iskolakultúráért és Esélyteremtésért Egyesület. A projekt első lépéseként a résztvevő diákokkal ismertették annak a kérdőívnek az eredményét, melyet ötszáz győri általános, közép és főiskolás diákkal töltettek ki.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...






