A tatabányai Edutus főiskolán idén vehettek át először műszaki menedzseri diplomát. Az intézmény oktatási igazgatója, Valenta László nyitotta meg az ünnepséget majd a megbízott rektor, dr. Janadala Csilla emelkedett szóra. Beszédében kiemelte, hogy a talárba öltözött hallgatók mindegyike sikerrel vette az akadályokat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...





