Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Dohányzás ellenes kampányt indított a Fidelitas Győr. Először 2009-ben tettek azért, hogy a városban a játszótereken tilos legyen a dohányzás. Majd ugyanebben az évben országos programot is indítottak, és Győr példáját más hazai települések is követték. Január elsejétől vezették be a nemdohányzók védelmét szolgáló törvényt, ám ennek ellenére még mindig szükség van a közvélemény, különösen a fiatalok tájékoztatására, ezért kampányba kezdenek a belvárosi buszmegállóknál. Az arra járók szórólapokról tájékozódhatnak a jogszabály legfontosabb rendelkezéseiről.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






