Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
2-2-es döntetlent játszott a Ligakupa negyedik fordulójában a Győri ETO FC és a Gyirmót FC Győr, ezuttal utóbbi stadionjában. A házigazdáknak Kardos szerzett vezetést az első félidőben, de előbb Nicorec egyenlített majd Dinjar a zöld-fehéreket juttatta előnyhöz. A hajrában aztán Nagy László döntetlenre mentette a meccset, így az ETO először vesztett pontot a sorozatban. Két fordulóval a vége előtt a Győri ETO FC szinte már biztos továbbjutó, a Gyirmót pedig ugyan búcsúzott, de megmutatta nem véletlenül vannak első osztályú tervei.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






