Döntetlen itthon

Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

GYÕRI ETO FKC-MEZÕKÖVESD 21-21 (7-11)
Gyõr, 500 nézõ. V: Andorika, Hucker

GYÕR: HOFFMANN – SZÉKELY 7 (3), Szabó A., KÁNYAI, Forrai, BOGNÁR 3, Széles 1. Cs: Herjeczki (kapus), Konkoly, Struhár, KOVÁCS Á. 5, Petrovszki, NÉMETH G. 5. Edzõ: Vura József

MEZÕKÖVESD: TÓTH K. – Fülöp 3, Bajorhegyi 1, Rácz, MILICSEVICS 4, Fekete 1, Juhász Z. 3. Cs: Szabó P. (kapus), BÉCSI 5 (3), ROSTA I. 4, Papics. Játékos-edzõ: Rosta István

Kiállítások: 8 ill. 6 perc ( az ETO-ból a 28. perccel piros lappal kiállítva Szabó András)

Hétméteresek: 5/3, ill. 4/3

A találkozó elsõ félidejében gyenge támadójátékot produkált az ETO, s ha nem véd Hoffmann Ákos káprázatosan, akkor eldõlt volna a mérkõzés. A második játékrészben Bognár és Kovács révén életben maradtak a gyõri remények, majd az év serdülõ játékosa, Németh Gábor kezdte el szórni átlövésbõl a gólokat, így többször is egyenlítettünk. A végén egy kis szerencsével nyerhettek volna a zöld-fehérek, de a játékvezetõk sokáig engedték a passzív játékot az emberhátrányban játszó kövesdieknek, a végén pedig már nem maradt idõ a támadásindításra. A játék képe alapján igazságosnak tûnõ döntetlen a kiesés elleni harcban jól jöhet még a vendégeknek.

A nap további eredményei: Balatonfüred – Csurgó 28:27, Százhalombatta – Kecskemét 27:27

A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA:

1. Pick Szeged88245-178+6716
2. MKB Veszprém KC77259-164+9514
3. DKSE-Airport Debrecen8512257-224+3311