Átadták az NMHH első hírközlési laborját a győri Széchenyi István Egyetemen. A beruházás 13 millió forintba került.Földesi Péter, az egyetem rektora kiemelte: ez azért fontos számukra, mert egy olyan három méteres antennát szereltek fel ami műhold követésre alkalmas.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A hőség most felülírja a kamionstopot
A Közlekedési és Beruházási Minisztérium a harmadfokú hőségriasztás miatt részlegesen feloldja a hétvégi kamionstopot Eredetileg 2026. június 27-én, szombaton 22 órától június 28-án, vasárnap 22...






