A szokásosnál is nagyobb volt a dugó Győrben, a nádorvárosi temetőnél. A kivitelező felmarta az útburkolatot a körforgalom környékén, amit 150 millió forintból kétsávosra bővítenek. Az utakat több helyen munkagépek foglalták el, és félpályás útlezárás is nehezítette a közlekedők dolgát.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az ELTE támogatja a kutatóközpontok kiválását
Lezárult az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az a véleménynyilvánító szavazás, amely a 2025-ben az intézményhez került négy kutatóközpont jövőjéről szólt. A voksolás eredménye alapján a...






