Két ponttal tért haza Debrecenből a Győri Audi ETO KC női kézilabda csapata. A civisvárosban szinte hazai pályán játszó Kiss Éva vezérletével könnyen győzték le a házigazdákat. Az erőltetett menetben azonban sok idő nincs a pihenésre. A szerdai forduló után a csapat már a pénteki MTK elleni mérkőzésre készül.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






