A délelőtt folyamán a Teddy Maci Kórházban a gyerekek játékos formában ismerkedhetnek meg az orvosi rendelőben előforduló vizsgálatokkal, amitől gyakran tartanak. Az orvostanhallgatók közreműködésével zajló program célja, hogy bizalmat ébresszen a kicsikben az orvosok felé.
A további programelemek is hozzájárulnak ahhoz, hogy a gyerekek kialakítsák saját, helyes képüket az egészséges életmódról.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe
Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére, amely június 30-án, kedden éjfélig lesz érvényben. Addig, június...






