Térképen mutatjuk az adatokat. Ezekből kiderül, hogy a tegnapi 32 után ma már 33 beteget kezelnek a betegséggel. Győr-Moson-Sopron megye továbbra is a harmadik legfertőzöttebb térségnek számít Budapest és Pest megye után.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...






