Szombaton este fél kilenc és fél tíz között tartják világszerte a Föld Óráját, a WWF ilyenkor arra kéri a fogyasztókat, hogy lehetőség szerint az összes elektoromos készüléküket kapcsolják ki egy órára. Az Ausztráliából induló kezdeményezéshez a világ nagyobb városai is csatlakoztak, ilyenkor egy órára a városok híres épületeinek díszkivilágításai is kialszanak. A jelképes megmozdulás célja, hogy felhívja az emberek figyelmét a túlfogyasztás okozta problémákra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.03.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Jelentős változások jönnek a vasúti közlekedésben: április 7-től újabb üteméhez érkezik a Déli-Körvasút építése.
Április 1-jétől Jürgen Russer veszi...






