Távlati cél, hogy ez a képzés egy minősített, akkreditált képzés legyen, és mindenkinek aki a szociális ellátás területén dolgozik, elérhetővé váljon. A program egyelőre Győrben valósult meg, de a partnerintézmény regionális szinten működik, így megyei szintre is lehetne emelni, ha pedig akkreditált képzéssé válna, akár országos szinten is működhetne. A első 15 fős tesztcsoport képzése már megtörtént, amelyet július elején, Győrújbaráton mutatkozott be.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Döntött a védett üzemanyagár kivezetéséről a parlament
Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt kedden az Országgyűlés. A Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter által jegyzett, az árak megállapításáról szóló törvény és...






