Egyelőre nem bajnok a Rába

Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Az első játékrészben a vendég Veszprém szerzett vezetést némi meglepetésre. Az első 20 percre egyébként végig jellemző volt a kiegyenlített játék, ennek köszönhetően 3-3 állt az eredményjelzőn a szünetben.

A fordulás után aztán alig öt perc alatt háromszor is betaláltak a győriek, ez pedig döntőnek bizonyult. A 33. percben már 7-3 is volt az állás, innen pedig a vendégeknek már csak a szépítésre futotta.

Jordi Illa, vezetőedző, Rába ETO – Ugyan a győzelem volt a lényeg, ez sikerült is kiharcolni, ám annak nem örülök, hogy nem futsaloztunk jól. Főleg az első félidőben játszottunk hozzánk képest nagyon rosszul, a szünet után aztán feljavultunk, de összességében sok gólt kaptunk.

RÁBA ETO – FC VESZPRÉM 7-5 (3-3)

ETO: Matkovics – Solano, Juanra, Harnisch, Jaison
Csere: Seidler, Drahovsky, Rick, Amrani, Sáhó, Jakatics, Farkas, Alasztics, Tóth
Vezetőedző: Jordi Illa Solé

Gólszerzők: Németh (8.), Boromisza (12., 16.), Tar (35.), Gunther (36.) ill. Sáhó (8.), Drahovsky (10.,18.), Jaison (22.), Harnisch (24.), Amrani (24.), Solano (33.)

Három mérkőzéssel a rájátszás vége előtt a győriek előnye 7 pont az üldöző Dunaújvárossal szemben.

fotó: eto.hu