Egyenlített a CMB Cargo Uni Győr a női kosárlabda bajnokság elődöntőjében, miután hosszabbításban hazai pályán legyőzte a diósgyőrieket. A miskolciak hiába vezettek már több, mint tíz ponttal a harmadik negyed után, a hajrá a győri lányoknak sikerült jobban. A fináléba jutásról döntő harmadik mérkőzést első adásunkkal egy időben játsszák Miskolcon.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






